Witam Cię serdecznie na moim blogu. Nazywam się Anna Skowronek, dla przyjaciół „Josephine”. Od kilku lat rozwijam pasję związaną z projektowaniem i urządzaniem wnętrz mieszkalnych, projektowaniem mebli designerskich oraz tworzeniem malarstwa abstrakcyjnego.

We wnętrzach lubię nowoczesność i klasykę.
W meblarstwie fascynuje mnie rzemiosło połączone ze sztuką i pomysłowa funkcjonalność.
W malarstwie poszukuję siebie i często łamię sztywne zasady, aby przekonać się, co znajdę poza nimi.
Lubię francuską architekturę i sztukę, kuchnię oraz śródziemnomorskie klimaty. W wolnych chwilach spędzam czas z rodziną i przyjaciółmi, jeżdżę na rowerze lub żegluję.

Stawiam w życiu na osobisty, kreatywny rozwój i rozwijanie wszelkich własnych zdolności. Prowadzę firmę „ART JOSEPHINE” Studio Design, która świadczy usługi: projektowania, aranżacji dekoratorskich, stylizacji wnętrz mieszkalnych oraz usługi remontowe. 

Ważny jest dla mnie kontakt z innymi ludźmi, rozmowy i wymiana myśli, dlatego to da mnie  przyjemność i zaszczyt, że mogę dzielić się z Tobą swoimi podróżami edukacyjnymi, wiedzą i doświadczeniami w osobistym rozwoju.
Mam nadzieję, że wsiądziesz do wirtualnego autobusu o nazwie „Josephine Tworzy”, który zmierza tam, gdzie jeszcze Nas nie było…

Josephine